baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Впродовж 2014 року фахівцями ДФС у Дніпропетровській області виявлено понад 14 тисяч найманих робітників, праця яких використовувалася роботодавцями без оформлення трудових відносин. За наслідками перевірок порушники сплатили до бюджету 14,8 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску.

Окремий акцент при забезпеченні дотримання законодавства при виплаті заробітної плати податківцями Дніпропетровського регіону робиться на відпрацюванні суб’єктів господарювання, які здійснюють оплату праці робітників у розмірах, що не відповідають рівню, встановленому чинним законодавством.

Так, співробітники фіскальної служби Дніпропетровщини виявили нові факти виплати зарплати у «конвертах» та ухилення від оподаткування. При перевірці ТОВ «Д», яке здійснює оптову торгівлю господарськими товарами, встановлено, що протягом 2013 року — першого півріччя 2014 року на підприємстві працювало в середньому 950 працівників. За даними податкових розрахунків 1 ДФ середньомісячна зарплата по підприємству складала: 1-2 квартали 2013 року – 950 грн., друге півріччя 2013 року — перше півріччя 2014 року – 1000 грн.

В ході збору доказів, отримані письмові пояснення від частини звільнених працівників ТОВ «Д», у яких зазначено, що фактично зарплата на підприємстві складає від 3000 до 3500 грн. За результатами вжитих заходів встановлено, що неофіційна зарплата (в «конвертах») кожному працівнику щомісячно виплачувалась в середньому у розмірі — 2100 грн. без нарахування, утримання та перерахування до бюджету ПДФО та ЄСВ.

За підсумками перевірки фахівцями ДФС у Дніпропетровській області складений висновок з визначенням попередніх втрат бюджету по ТОВ «Д» на загальну суму – 6,5 млн. грн., в т. ч. 5,2 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 1,3 млн. грн. єдиного внеску.

На даний час продовжується збір доказової бази та розглядається питання на предмет порушення кримінального провадження стосовно посадових осіб ТОВ «Д».

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Центральна, 98, каб.201, тел: (0563) 26-96-04

baner
baner
baner
baner