cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

У листопаді 2014  року у м. Павлограді та Павлоградському районі що на Дніпропетровщині стартував  творчий волонтерський  рух щодо  підтримки  бійців Збройних Сил України   та учасників  антитерористичної операції на Донбасі.

Напередодні Дня Збройних Сил України 30 листопада народний  аматорський хор імені Сергія Кулика Богуславського сільського будинку культури  (керівник хору – Олена Мальцева, концертмейстер Анатолій Крючков) завітав до захисників Вітчизни до  93 – ї Харківської  гвардійської бригади що у с. Гвардійське Новомосковського району. 1,5 годинний концерт колективу у приміщенні Будинку офіцерів зі сцени для повної зали публіки з числа бійців — учасників АТО та призовників звучали українські народні пісні, твори місцевих авторів – піснярів с. Богуслав та українських сучасних композиторів, які додали гарного настрою, бадьорості та впевненості в думках на краще, став  гідним дарунком до професійного свята військових України. Разом з піснями учасники хору подарували хлопцям – військовослужбовцям різноманітні смаковики з домашньої кухні.

image (1)image (2)image (3)image (4)image (5)imageА вже 4 грудня з  такою  самою  концертною програмою колектив  відвідав наших земляків – військових 3 батальйону Павлоградської військової частини (полігону). Харчові продуктові набори та домашні страви які передали аматори від себе та інших мешканців Богуслава підбадьорили  молодих військовослужбовців, які відчули на собі материнську турботу земляків.

В День святого Миколая у гарнізонний шпиталь 1615 частин с. Черкаське  Новомосковського району  на Дніпропетровщині  до захисників України  під час їх тут перебування з метою  реабілітації після поранень завітали учасники  народного вокального жіночого  ансамблю «Надія»  (керівник Ірина Головко)   з міста Павлограда. Святковий 1,5 годинний концерт став дійсним  неочікуваним дарунком аматорів для поранених бійців із зони АТО, а смачненька випічка, домашня консервація, українське сало та смачні домашні страви, одежа та засоби гігієни стали у пригоді всім без виключення  хлопцям, які проходять реабілітацію у шпиталі. Ансамбль та міні гурти – тріо  «Роксолана» і «Світанок» вокальний дует «Легенда» (керівник Геннадій Головко) виконували для поранених хлопців – захисників українські народні та патріотичні пісні, авторські та бардовські композиції. Цей концерт  настільки розчулив глядачів, що деякі під час концерту навіть плакали. Загалом всі хлопці залишились дуже задоволеними. Їм було приємно, що про них не забувають та підтримують. Власне кажучи, вони навіть не очікували такого сюрпризу – вітання.

Завершенням творчого дня  у  шпиталі став і візит  представників Об’єднання волонтерів «Армія Допомоги» та Союз солдатських матерів «Захист» м. Павлоград (А. Третяк, Т. Рибалко), які  після надання подарунків  військовим  у санаторію «Солоний лиман», завітали і у шпиталь с. Черкаське з солодощами, випічкою, спеченими кухарями Вербківської  та Межиріцької школи Павлоградського району, фруктами, чаєм і кавою, які закупив   Павлоградський міськвиконком, зібрані волонтеркою Тернівського кабельного телебачення Наталкою Олійник, а також  солодощі, предані від  магазину «Ясень» Григорієм Лісовим, працівниками магазину «Телерадіотовари» та мешканцями м. Павлограда та Тернівки,  від мешканця та  фермера  с. Вербки Павлоградського району  Віталія Сенченка. Також волонтери привезли  хлопцям подарунки – праски, електрочайники,  економ лампочки в кожну палату. Цю побутову техніку купили для бійців ГО «Рідне місто» Павлоград» та комунальний заклад культури «Павлоградська  районна школа естетичного виховання» (директор С.В.Букшина). Особливим дарунком від святого Миколая  було  його поздоровлення, роль якого в цей святий день зіграв учень  Межиріцької музичної філії  районної школи естетичного виховання Федір.

 

Ірина Головко, завідуюча відділом клубної роботи

КЗК «Павлоградський РОМЦ»

Схожі публікації:

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner