cnap
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner
baner

Західно-Донбаська ОДПІ ГУ Міндоходів в Дніпропетровській області

 

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Частиною п’ятою ст. 18 Закону України від 13… Читать далее

 

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ №… Читать далее

Протягом минулого року до порушників правил обігу підакцизних товарів застосовано фінансові санкції на загальну суму 290,5 млн грн. Це на  92,9 млн грн більше порівняно з 2018 роком. Тоді за такі порушення було донараховано 197,6 млн гривень.

Зокрема, за результатами… Читать далее

 

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54… Читать далее

 

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома платників, що ДПС України повідомила наступне.

Відповідно до п.п. 14.1.145 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) підакцизні товари (продукція) – товари за кодами згідно… Читать далее

 

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області інформує.

ДПС України повідомила, що відповідно до наказу Міністерства цифрової трансформації України від 16.01.2020 № 3 центральним засвідчувальним органом проведено генерацію нових пар ключів та сформовано самопідписані сертифікати ключів.

Для забезпечення… Читать далее

 

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу платників акцизного податку на наступне.

ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki—novini-/403993.html у зв’язку з набранням чинності з 29.12.2019 п. 29 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового… Читать далее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що норму щодо порядку використання поточних рахунків фізичних осіб – підприємців (ФОП) та фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, скасовано.

Таке рішення прийнято Національним банком України (НБУ) для усунення маніпуляцій… Читать далее

 

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області інформує.

ДПС України з метою належного адміністрування податку на прибуток підприємств листом від 16.01.2020 № 757/7/99-00-07-02-01-07 (далі –           Лист № 757) повідомила таке.

Наказ Міністерства фінансів України від 14.11.2019 № 481… Читать далее

 

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що Міністерством фінансів України наказом від 14.01.2020 № 6 (далі – Наказ № 6) затверджено зміни до деяких методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку, а саме зміни до:

► Методичних… Читать далее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області інформує, що 01.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України (далі – МФУ) від 26.12.2019 № 572 (далі – Наказ № 572), яким внесено зміни до Довідника місцевих бюджетів, затвердженого наказом МФУ від… Читать далее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома платників акцизного податку наступне.

ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki—novini-/403993.html повідомила, що Законом України від 18 грудня 2019 року № 391-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу… Читать далее

Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області здійснюється контроль за діяльністю 34 платників акцизного податку (виробників та імпортерів), у т.ч. 28 – юридичних осіб та 6 – приватних підприємців – фізичних осіб.

За ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними… Читать далее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома, що деклараційна кампанія 2020 року розпочалась.

Форма податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) та Інструкція щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи (далі… Читать далее

Одним з першочергових завдань Головного управління ДПС у Дніпропетровській області є виявлення та запобігання корупції, оскільки випадки вчинення неправомірних дій негативно впливають на імідж податкової служби та на взаємовідносини з платниками податків.

Протягом 2019 року відділом з питань запобігання та… Читать далее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що статтею 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-BP «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» зі змінами… Читать далее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області інформує, що Законом України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків… Читать далее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що з 01.01.2020 розпочався черговий етап щорічного електронного декларування особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

З 01.01.2020 такі суб’єкти декларування при заповненні Е-декларації мають зазначити відомості про свій… Читать далее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу платників, що з 13 січня в Україні застосовуватимуться лише рахунки за стандартом IBAN.

ДПС України перейшла на міжнародні стандарти IBAN з 01 жовтня 2019 року. Такий перехід відбувся без збою… Читать далее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що деклараційна кампанія – 2020 стартувала. Декларування доходів пов’язано із виконанням фізичними особами – платниками податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) вимог ст. 67 Конституції України та норм Податкового… Читать далее

baner

Сектор з інформаційної діяльності та зв"язків з громадскістю

м. Павлоград, вул. Цунтральна, 98, каб.201, тел: (0563) 20-63-32

baner
baner
baner
baner